Kas yra CrossFit Kaunas?

2018 metais CrossFit Kaunas susikūrė su idėja, kad sportuoti galima efektyviai, įdomiai, smagiai ir tuo pačiu rimtai. Mes tikimė, kad tiek elitinis atletas, tiek senjorai turi tuos pačius poreikius, kurie pasiekiami panašiais būdais, skiriasi tik tų poreikių lygis, tad salėje laukiame visų, nes kiekvienas turi potencialą tobulėti.

Šiuo metu CrossFit Kaunas stiprybė ir didžiausias turtas- mūsų bendruomenė, kuri yra nuostabi, įvairi, palaikanti, protinga, draugiška bei be galo darbšti.

Mūsų nariai mus nuolat verčia tobulėti ir mokytis, todėl daug dėmesio skiriame ne tik mokymui, bet ir treniruočių programavimui.

Bet be treniruočių mes nepamirštame ir žaisti bei pasitikrinti, ką išmokome. Jau turime suformavę ne vieną tradiciją: kasmet organizuojame vasaros stovyklą, Helouvyno kostiumų varžybos, Kalėdinį WOD, CrossFit Games Open mėnesį, vasaros salės varžybas.

Kas yra CrossFit?

Visi, kurie užsiima CrossFit žino, kad tai daugiau, nei tik treniruotės. CrossFit efektyvumo paslaptis- tai paprasta ir nepakeičiama trijų ingridientų kombinacija: rezultatai, treniravimas ir bendruomenė. Pradėdamas/a užsiimti CorssFit Tu prisijungsi prie glaudžios bendruomenės visame pasaulyje. Ši bendruomenė sudaryta iš žmonių, kurie nori būti fiziškai stipresni ir sveikesni. Prisijungusi/ęs prie treniruočių turėsi grupę žmonių, kurie ne tik kartu sportuoja, bet ir palaiko ir motyvuoja vienas kitą.

Vienas didžiausių CrossFit mitų, jog šios treniruotės yra tik itin intensyvios ir sunkios ir jog jomis gali užsiimti tik labai fiziškai stiprūs žmonės. Tiesa tokia, jog CrossFit salėse daug juoko, džiaugsmo, įkvepiančių istorijų ir šypsenų. Tai vieta, kur išbandysi ir darysi dalykus, kurių galvojai, jog niekad nedarysi ar negali padaryti. O itin didelė svarba bendruomenei reiškia, kad visą šitą patirtį įgausi draugų apsuptyje.

CrossFit salės yra sveikatos, asmeninio augimo, bičiulystės ir naujų iššūkių saugioje aplinkoje vieta. Ir tuo pačius kiekviena CrossFit salė turi savo kultūrą, misiją, bendruomenę ir atmosferą.

Prisijunk prie CrossFit Kaunas bendruomenės!

CrossFit Kaunas

Į Jūsų tobulėjimą orientuotos treniruotės.

Kontaktai

cfkaunas@gmail.com+370 672 48808