Sveiki šeimyna,


Su pavasariu, kuris pradėjo atrodyti kaip pavasaris, tad, tikėkimės, jau nebereiks sportuoti dujose.


Prademenys

Svarbiausi dalykai pirmi- sveikiname kovo mėnesio pradmenų grupę- Aistį, Edviną, Eglę G., Eglę T., Ernestą, Gabrielę, Ievą, Miglę, Roką, Vytenį, pabaigus kursą, lauksime Jūsų bendrose treniruotėse, nebijokite klausti ir prašyti pagalbos ne tik manęs, bet ir mūsų senbuvių.


Naujas pradmenų kursas renkamas balandžio 11 dienai (antradieniui). Tai bus priešpaskutinis kursas iki rudens (paskutinis vyks gegužę). Kursas vyks kaip įprastai- pirmadienį ir ketvirtadienį apart pirmos savaitės (nes Velykos).


Naujiems nariams primemenu/informuoju, kad turime bendrą grupę messengeryje, tad norintys parašykite ir pridėsiu jus prie grupės. Jei vyksta kas skubaus, parašome ten.


Smarkiausi vasario mėnesio sportuotojai

Dalia D., Gintarė B. ir Edgaras K. - dalinasi pirmą vietą su 4.37 lankomumu :). Taip ir toliau.


Varžybos

Primenu, kad Lietuvos funkcinio sporto čempionate bus ir mėgėjų grupė, tad kas nenorite dalyvauti elite, bet mėgstate pasivaržyti, tikrai galite smagiai pasportuoti mėgėjų grupėje.


Jei nenorite varžytis, bet norite būti čempionato dalis- federacija labai laukia savanorių (teisėjų ir pagalbinio personalo).


Birželio mėnesį darysiu CrossFit Total varžybas salėje. Dalyvavimas tik mūsų aktyviems nariams, tad nebijokite registruotis (bus svorio kategorijos).


Parama

Artėja 2% pervedimo sezonas. Pagalvokite apie paramą (dalį paramos) mūsų draugams ir kaimynams Šešios Trim.


Mokėjimai

Neseniai supratau, kad nemažai jūsų nežinote, kad yra trijų mėnesių narystė, ji pigesnė, nei mėnesio, tad informuoju, kad yra :).

Taip pat primenu, kad mokėjimai už treniruotes iki mėnesio 15d.


Paskyra sistemoje

Kadangi sunku kasdien rankiniu būdu atrinkinėti, kurie nariai aktyvūs sistemoje, tai paskyra bus automatiškai deaktyvuojama po 30d. Ji nebus ištrinta, tad naujos paskyros kurtis po atostogų nereiks, parašysite man ir aš ją aktyvuosiu.


Dezinfekcija

Primenu, kad štangas dezinfekuojame (skystį purškiame ant šluostės, ne štangos), taip pat dezinfekuokite bet ką, ką lietėte plyšus delnams/susikruvinus etc.


Apranga

Kadangi atšilo oras, pradėsime keliauti į lauką. Turėkite šiltesnius rūbus bėgimui, bėgimo batus (net jei neatrodo, kad tai treniruotei reiks), pirštines, kaklaskares, kepures ir kitus daiktus, kuriuos mėgstate dėvėti bėgiodami lauke, atsižvelgiant į orą (lietaus striukė ir pan.).

Instagram

Instagram skelbiu treniruotes (kai tik nepamirštu), prie jų karts nuo karto pridedu informacijos apie įvairius sporto aspektus, tad jei įdomu, pažiūrėkite ne tik paveiksliuką :).


CrossFit Gymnastics kursas


Kovo 25-26d. Vyks The Gymnastics Course https://www.thegymnasticscourse.com/ Vilniuje, turiu 30% nuolaidą mūsų nariams. Tikrai verta savo kainos, per dvi dienas susikursite sau pagrindus ateinantiems 2-3 metams, be to žinosite, kodėl tam tikri dalykai yra daromi ir kaip juos išsireikalauti iš savo kūno, kokie disbalansai gali trukdyti pasiekti norimą formą. Kol kas kiek žinau keliaujame tik aš ir Nerijus. Pasvarstykite apie tai, kiek galite investuoti į savo fizinę edukaciją, ir jei galite, tikrai prisijunkite.


Mokslas


Toliau tęsiu savo tyrimą apie ADHD ir fizinę veiklą ir renku tiriamuosius. Reikia žmonių tiek ADHD grupei, tiek kontrolinei. Savęs grupei nereikia priskirti, nebent turite oficialiai diagnozuotą ADHD, visi kiti norintys, tiesiog užpildote klausimyną ir grupei priskirsiu aš. Laboratorijoje reiks pasirodyti tris kartus po valandą ir dar kelis kartus pas mus salėje prasispręsti reakcijos testukus (trunka iki 15 min). Geriausias viso to dalykas, kad gausite nemokamą VO2 max testą, tad žinosite ne tik savo maksimalų deguonies suvartojimą, maksimalų ŠSD, bet ir laktato slenksčius. Taip pat paprastos ir sudėtingos reakcijos laikus. Tyrimas neinvazinis, kraujo neimame, pačio tyrimo esmė pagulėti, padaryti reakcijos testus, pažiūrėti filmuką apie gamtą/ lėtai paminti dviratį, ir vėl padaryti reakcijos testus kompiuteryje. Norime pradėti po truputį daryti VO2 max jau balandžio mėnesį, nes jam tinka tik viena laboratorija, o kitai daliai tinka kelios.


Gražios dienos,

Dora